Tabletki na Cellulit – Jak pozbyć się cellulitu

Wiele kobiet zmaga się z problemem, jakim jest cellulit. Jest to nie tylko uciążliwe, ale i nieestetyczne. Jest wiele domowych sposobów na walkę z cellulitem, ale nie działają one w 100%, a zdarza się że mogą się przyczynić do pogorszenia stanu skóry. Rynek oferuje wiele kosmetyków i tabletek na cellulit. Które wybrać? Jakie tabletki są najskuteczniejsze? Kierując się opinią specjalistów i internautek udało nam się wybrać najlepsze suplementy antycellulitowe.

Pozbądź się Cellulitu – wyniki rankingu

1 MIEJSCE (9,5/10)PKT – Cellactiv

Skuteczność tej nowatorskiej terapii antycellulitowej została klinicznie udowodniona. Badania kliniczne potwierdziły redukcję cellulitu o 85% w ciągu czterech tygodni. Suplement Cellactiv działa od środka i dociera tam gdzie nie dotrze żaden krem antycellulitowy i dzięki temu zyskuje przewagę nad produktami działającymi wyłącznie na powierzchni naszej skóry. Suplement ten działając od środka, rozbija gromadzące się pod skórą komórki tłuszczowe, które tworzą nieestetyczne „grudki”.

2 MIEJSCE (8,5/10)PKT – CELlINEA

Drugie miejsce w naszym rankingu zajął preparat Cellinea, który jakością dorównuje zwycięzcy, jednak jego zakup jest droższy.

Cellinea poprawia wygląd skóry oraz jej jędrność i elastyczność, a także przyśpiesza spalanie tłuszczu.

3 MIEJSCE (8/10)PKT – OLIGO.DX

Trzecie miejsce w naszym rankingu zajął żel Oligo.  Należy on do najlepszych na rynku żeli i maści, choć jest mniej skuteczny od tabletek, które działają od wewnątrz. Został stworzony w 200% z naturalnych składników, by zagwarantować bezpieczeństwo dla skóry.

Żel Oligo zwiększa rozmiar naczyń krwionośnych, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz aktywuje system limfatyczny.

 

W tym rankingu przedstawiliśmy skuteczne suplementy, które pomogą Tobie wygrać walkę z cellulitem. Nie prowadzimy sprzedaży wymienionych wyżej preparatów, dlatego aby dokonać zakupu trzeba przejść na stronę producenta. Dowiesz się tam więcej o warunkach zakupu. Dokonując zakupy u producenta masz pewność że błyskawicznie i dyskretnie otrzymasz dostawę z produktem, który działa.

Jak się pozbyć cellulitu?

Cellulit to problem, który dotyczy niemal całej populacji kobiet, i to niezależnie od rasy, miejsca zamieszkania, wieku czy diety. Jedynie ciemnoskóre panie mają mniejszy problem z cellulitem. Pomarańczowa skórka dotyka dziewczyny wchodzące w okres dojrzewania jak i kobiety starsze, szczupłe i puszyste, weganki i mięsożerne, dlatego kobiety których ten problem nie dotyczy, możemy uznać za prawdziwe szczęściary. Cellulit potrafi powstawać latami w ukryciu i nagle gdy się pokazuje, okazuje się że nie łatwo się go pozbyć.

Trzeba przyznać że nie ma metod skutecznych w 100%, jednak możliwe jest zmniejszenie jego widoczności, a nawet pozbycie się go. Potrzebne jest do tego co prawda trochę wyrzeczeń, ale czy nie warto dzięki temu mieć piękną skórę, smukłe uda, pośladki i brzuch?

Cellulit na brzuchu – jak go usunąć?

Zadbanie o siebie w sposób kompleksowy to jedna z najważniejszych rad, jakie mogę udzielić. Trzeba pamiętać, że ta podskórna zbieranina grudek tłuszczu, wody oraz toksyn powstaje w wyniku diety, ale nie tylko z jej powodu. Na brzuchu cellulit powstaje znacznie rzadziej niż na udach czy pośladkach. W przypadku cellulitu na brzuchu warto zastosować masaże i peelingi, i tutaj szczególnie musimy polecić te najbardziej znane – antycellulitowe, które są wykonane za pomocą mielonych ziaren kawy. Warto również dodać aktywność modelującą taką jak skręty tułowia czy bardzo popularne brzuszki. Stosując 10 brzuszków dziennie na początek, a po kilku miesiącach możemy uzyskać wyraźne efekty.

Cellulit na pośladkach – jak go usunąć?

Jest to najczęściej spotykana forma cellulitu, która może dotknąć nawet szczupłe dziewczyny. Aby przeciwdziałać cellulitowi na pośladkach, warto jest rozpocząć robienie przysiadów. Warto także pamiętać, by będąc pod prysznicem zastosować naprzemienne strumienie wody (raz ciepłej, raz zimnej) na skórę której problem dotyczy. Świetnie sprawdzi się również peeling kawowy, o którym już była mowa w poprzednim akapicie.

Cellulit na udach – jak go zwalczyć?

Cellulit na udach to najbardziej problematyczny obszar na którym ten problem może się pojawić. Gdy chcemy nieco odsłonić swoje nogi lub też wylegiwać się na plaży w gorący dzień to cellulit potrafi bardzo mocno wpłynąć na nasze poczucie własnej wartości i piękna. W tym przypadku świetne okażą się peelingi czy masaże wodne. Dodatkowo warto dodać bieganie lub jazdę na rowerze. Warto też skorzystać z zabiegu z bańkami chińskimi, jeśli tylko mamy taką możliwość.

Podsumowanie

Podsumowując, istnieje kilka metod na walkę z cellulitem. Rezygnacja z tłustych, słodkich lub mocno solonych przekąsek, ruch, relaks od stresu który potrafi przyczynić się do powstawania cellulitu czy oczyszczanie organizmu poprzez popijanie 2-3 litrów wody dziennie. Jeśli objawy pojawiły się w szybkim tempie i mocnym nasileniu to warto także zdecydować się na badania poziomu hormonów.