Usuwanie blizn laserem

Po trądziku, czy też każdym skaleczeniu pozostaje ślad na skórze. Czasem jednak to co wydaje się być chwilowe, zostawia po sobie nieestetyczną bliznę. Niejednokrotnie owe ślady mogą rzutować na samoocenę osoby dotkniętej dyskomfortem, tym samym wpływać na jakość życia. Zdarza się nawet tak, że blizny takie powodują ból i wpływają na motorykę pacjenta.

Tradycyjne metody likwidowania pooperacyjnych blizn są przeważnie bolesne, a ich inwazyjność niesie ryzyko pewnych powikłań.Na szczęście nie żyjemy dawniej, tylko obecnie, gdy możliwość prawdziwie efektywna jest dostępna za sprawą laserów. Najnowsze technologie pokazują na tym przykładzie dobitnie, że da się to zrobić całkiem bezpiecznie i niezwykle efektywnie. Dzięki laserowi zabieg przebiega szybko, przy znikomym odsetku ryzyka, dolegliwości bólowych, do tego skraca okres rekonwalescencji po zabiegu do minimum.

Dostępne w tym zakresie salony pracują obecnie wyłącznie na najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie sprzętach. Laser minimalizuje ponadto odczuwanie bólu oraz w zasadzie wyklucza ryzyko jakichkolwiek infekcji, bez względu na posiadany przez pacjenta rodzaj skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo to cechy naczelne takiego zabiegu laserowego, o jaki chodzi w typie idealnym dobrej operacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *